ПРОГРАМА – ТЕАТЪР „БЪЛГАРСКА АРМИЯ“ – ОКТОМВРИ 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 15-10-2013

Голяма сцена

 

01 октомври (вторник) 19.00 ч.

ЗАВЕЩАНИЕТО НА ЦЕЛОМЪДРЕНИЯ ЖЕНКАР

02 октомври (сряда) 19.00 ч.

КРЪЩЕНЕ

03 октомври (четвъртък) 19.00 ч.

СЕКС, НАРКОТИЦИ, РОКЕНДРОЛ

04 октомври (петък) 19.00 ч.

ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК

05 октомври (събота) 19.00 ч.

ДЕКАМЕРОН

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

Програма – Сатиричен театър „Алеко Константинов“ – октомври 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 08-10-2013

Програма театър Алеко Константинов - октомври 2013

 

02 октомври, сряда

начало: 19:30, край: 22:20 – Вечеря за тъпаци от Франсис Вебер, голяма сцена

 

03 октомври, четвъртък

начало: 19:30, край: 21:00 – Прах в очите от Дьорд Шпиро, камерна сцена

 

03 октомври, четвъртък

начало: 19:30, край: 21:00 – Никога не го прави с адвокат (Сентрал парк уест) от Уди Алън, голяма сцена

 

04 октомври, петък

начало: 19:30, край: 21:20  - Прелестите на изневярата от Валентин Красногоров, голяма сцена

 

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

ПРОГРАМА – ДЪРЖАВЕН МУЗИКАЛЕН И БАЛЕТЕН ЦЕНТЪР – ОКТОМВРИ 2013 (МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР)

Filed Under (Програма) by sledi on 08-10-2013

01.10. вторник 19.00ч. – Концерт – „От Виена до Бродуей”

Концерт – спектакъл

Посвещава се  на Международния ден на музиката

Със специалното участие на  Биляна Солдо

Солист на Белградската опера

Участват: Калина Ангелова, Зорница Дамянова, Олга Динова, Светлана Иванова, Добрина Икономова, Людмила Козарева, Валентина Корчакова, Еделина Кънева, Катерина Тупарова, Марчо Апостолов, Александър Мутафчийски, Марио Николов, Стефан Петков, Пеньо Пирозов, Христо Сарафов, Богомил Спиров

Братя в „Йосиф”:  Лъчезар Лазаров, Драгомир Стойков, Емил Митрополитски, Александър Василев, Румен Григоров, Иван Панев, Александър Мутафчийски, Явор Радованов, Георги Ханджиев, Димитър Павлов, Никола Кабрузов, Сердикий Попов

Оркестър,хор  и балет на Музикален театър

Сценарий и режисура – Марио Николов

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

ПРОГРАМА – СОФИЙСКА ФИЛХАРМОНИЯ – СЕПТЕМВРИ – ДЕКЕМВРИ 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 26-09-2013

Програма Софийска Филхармония  ноември 2013

22 септември 2013, 17:00 ч.

 

Първи концерт: “Аз обичам музиката” | Абонаментен цикъл “Б”

Място: Зала “България”

Софийска филхармония

Диригент: ЛЮБКА БИАДЖОНИ, Германия

Концертмайстор: Павел Златаров

Програма:  

Откъси от популярни симфонични произведения на Волфганг Амадеус Моцарт, Йозеф Хайдн, Лудвиг ван Бетовен, Хектор Берлиоз, Пьотр Илич Чайковски, Антонин Дворжак.

 

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

Програма – НДК – октомври 2013 година

Filed Under (Програма) by sledi on 22-09-2013

Програма НДК октомври 2013

 

1 октомври  2013, вторник

Зала 3.3, етаж 7, 09:00 часа – ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ

 

2 октомври  2013, сряда

Зала 3.3, етаж 7, 09:00 часа – ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ

 

3 октомври  2013, четвъртък

Зала 3.3,  етаж 7, 09:00 часа – ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

Програма – Народен театър „Иван Вазов“ – октомври 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 21-09-2013

Програма народен театър октомври 2013

 

1 октомври 2013, вторник

 

19:00 ч. -  Почивен ден – Голяма сцена

19:00 ч. -  Царството земно – Камерна сцена

19:30 ч. – Очите на другите – Сцена ІV етаж

 

2 октомври 2013, сряда

19:00 ч. – Идиот 2012 – Камерна сцена

19:00 ч. – Ричард III – Голяма сцена

19:30 ч. – Очите на другите – Сцена ІV етаж

 

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

Програма – Международен фестивал Русе – „Мартенски музикални дни“ – 16-31 март 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 12-03-2013

16 март 2013 г., събота, Доходно здание, 19,00 ч.
Откриване
Филхармония ДЖОРДЖЕ ЕНЕСКУ Букурещ – Диригент КРИСТИАН БАДЯ, Солист МИНЧО МИНЧЕВ – цигулка

Д. Енеску – Прелюд в унисон
Х. Виенявски – Концерт за цигулка и оркестър № 1,  оп. 14
К. Дебюси – Морето
Х. Берлиоз – Увертюра Римски карнавал

17 март 2013 г., неделя, Доходно здание, 19,00 ч.
Il Barocco
IL GIARDINO ARMONICO – Италия
Диригент ДЖОВАНИ АНТОНИНИ флаутино & шалюмо
Програма: T. Мерула, Г. Ф. Телеман, Й. Шмелцер, Х. Бибер, А. Вивалди

18 март 2013 г., понеделник, Доходно здание, зала Европа, 19,00 ч.
ЦВЕТАНА ИВАНОВА – пиано
Л. В. Бетовен – Диабели вариации оп. 120

19 март 2013 г., вторник, Доходно здание, зала Европа, 19,00 ч.
80 години от рождението на проф. В. Арнаудов
20 години хор “Проф. В. Арнаудов”
Ансамбъл МУЗИКА НОВА, Хор ПРОФ. ВАСИЛ АРНАУДОВ – Русе
Диригент ДРАГОМИР ЙОСИФОВ, Солист ЦВЕТЕЛИНА МАЛДЖАНСКА – сопран
Й. С. Бах – Мотет  Singet dem Herrn ein  neuеs Lied  BWV 225
Г. Малер – Симфония № 4 (преработка за ансамбъл К. Симон)

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

Програма – София Филм Фест 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 06-03-2013

Програма София филм фест 2013

 

07 март 2013 г.

НДК – Зала 1

ВИТОША
19.30 часа

Дом на киното

ТИ СЕ СМЕЕШ
18.30часа

ЧИФЛИКЪТ НА ЧУЧУЛИГИТЕ
20.30часа

08 март 2013 г.

Euro Cinema

ПОСЛЕДНИЯТ КОНЦЕРТ НА КРИЙМ
19.00 часа

ALL MY LOVING
19.00 часа

ВИОЛЕТА СЕ ВЪЗНЕСЕ
21.00 часа

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

Програма – Народен театър „Иван Вазов“ – март 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 03-03-2013

Програма театър Иван Вазов март 2013

1 март 2013
19:00 Ричард III

4 март 2013
19:00 Ричард III

5 март 2013
19:00 С любовта шега не бива

6 март 2013
19:00 Ревизор

7 март 2013
19:00 Работно време

8 март 2013
19:00 Идеалният мъж

9 март 2013
19:00 Пигмалион

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...

ПРОГРАМА – НДК – март 2013

Filed Under (Програма) by sledi on 01-03-2013

programa-ndk-mart-2013

 

1 март 2013, петък
Зала 3.3., етаж 7, 09:00 часа – ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ
Зала 4, 10:00 часа – ДИНОЗАВРИ В РЕАЛНИ РАЗМЕРИ

2 март 2013, събота
Зала 4, 10:00 часа – ДИНОЗАВРИ В РЕАЛНИ РАЗМЕРИ

3 март 2013, неделя
Зала 4, 10:00 часа – ДИНОЗАВРИ В РЕАЛНИ РАЗМЕРИ

4 март 2013, понеделник
Зала 3.3.,  етаж 7, 09:00 часа – ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ
Зала 4, 10:00 часа – ДИНОЗАВРИ В РЕАЛНИ РАЗМЕРИ

5 март 2013, вторник
Зала 3.3., етаж 7, 09:00 часа – ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ
Зала 4, 10:00 часа – ДИНОЗАВРИ В РЕАЛНИ РАЗМЕРИ

Read the rest of this entry »

GD Star Rating
loading...